1. členská schôdza – OZ Československý lev a zakladatelia

1. členská schôdza – OZ Československý lev a zakladatelia

Jak to vše začalo ?

První byla myšlenka, nápad Leona Petrů vytvořit sportovní tým osobností Česka a Slovenska a znovu tak spojit to co politici rozdělili. Proto oslovil svého otce Libora Petrů, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kultúry, ale kde sehnat partnera na Slovensku? To byl trošku problém, ten se ale vyřešil, když Libor Petrů potkal na jedné akci v Kroměříži pana Jozefa Oklamčáka. Nápad mu byl představen a pan Oklamčák souhlasil, že se potkáme na schůzce na Slovensku v Partizánském. Nastal den D a skupina z Česka vyrazlila na jednání v sestavě: Robert Zemánek, Radek Komoráš, Leon Petrů a Libor Petrů.

Setkání se uskutečnilo v Penzionu Kalinka, pana majitele Jána Ďurejeho. Vedlo se dlouhé, přátelské jednání jak by mohl vzniknout tým osobností Československa. Libor Petrů vymyslel název, Československý Lev a ostatní ho přijali. Za Slovenskou stranu, byli přítomni: Jozef Oklamčák, Ján Ďureje, Vladimír Németh, Ivan Maljar, Julius Šimon a Jozef Lohyňa. Slovo dalo slovo a vzniklo: OZ Československý Lev dne 10.9. 2014 v 10 hodin 9 minut bylo zaregistrováno Ministerstvem vnitra Slovenské republiky pod číslem spisu VVS/1-900/90-44387.

Začala se plánovat první společná akce, zvolil se prezident klubu pan Jozef Oklamčák a začali jsme se prezentovat pod názvem: Československý Lev Oklamčák Sport Show Team.

Mohlo se tedy začít, akce se začali plánovat a první a startovací byla akce fotbal, Velké Bielice, kde se šešlo 64 osobností z Česka a Slovenska. Následovali další paradní akce, ať už Bowling, hokej, vodní polo, halový fotbal atd.

Pak nastali organizační změny, pan Oklamčák, Maljar, Németh vystoupili z OZ Československý Lev. Spolu založili novou firmu- S.R.O.  Pokračují po vlastní ose. Proto si nepleťte není LEV jako LEV!

Naše OZ Československý Lev pokračuje ve složení: Za Slovensko: Jan Ďureje, Julius Šimon, Jozef Lohyňa. Za Česko: Robert Nosek, Libor Petrů, Leon Petrů.

Sdílet tento příspěvek


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful