Info

Kdo Jsme?

Team osobností Československý Lev, věnující se nejen všem druhům sportu a zábavy, ale i charitě. Je to největší tým osobností v Evropě, jelikož jsou spojeny dvě země: Česká republika a Slovenská republika.

Pro koho tu jsme?

Města, obce, sportovní kluby, firmy, atd. Objednat si nás může každý, kdo má rád sport, zábavu.

Jak to funguje?

Náš tým nabízí uskutečnění jakéhokoliv druhu sportu.

Nejžádanější a nejméně složitý je fotbal, je možný i zápas žen. Buď samostatně nebo o přestávce. Pouze 5+1., a pouze fotbal za těchto podmínek: Fotbalový zápas nebo jakýkoliv jiný sport ( u tenisu či badmintonu připadají v úvahu i smíšené čtyřhry) je hrazen pořadatel v domluvené částce. K tomu žádame na pořadatelích šatnu se sprchou s teplou vodou a občerstvení po zápase, akci, ubytování pro České a Slovenské osobnosti a naopak pokud se jedná o utkáních na Slovensku. Dále pořadatel zajistí hřiště, halu, soupeře, rozhodčí a sportovní načiní. ( mimo hokejovou výzbroj a rakety na tenis apod.) Sportovní klání probíhá buď s doprovodným programemnebo bez něj. Potom se samozřejmě výsledná částka liší- podle počtu vystupujících herců a zpěváků, sportovců, kteří jsou v týmu. Je však podstatně nižší než, když si pořadatel objedná samostatně mimo sportovní utkání. V tomto případě však pořadatel musí mít zajištěnou kvalitní aparaturu včetně zvukaře. Program většinou probíhá po skončení zápasu nebo i o přestávce a před začátkem. Tým osobností přijíždí na zápas hodinu před a po skončení a fotografování s autogramiádou se zdrží asi opět hodinu ( mimo účinkující, kteří mají např. večer další akce- divadlo apod.) Doprava na místo je závislá podle počtu osobností a podle toho jestli všichni vyjížějí z Prahy či nikoliv. Počet osobností je domluven podle požadavků pořadatele. Pořadatel také spolupracuje na konečné nominaci a případných změnách.

Chcete změřit síly proti týmu Československý Lev?

Vyberte si termín, sport a můžeme se do toho pustit, stačí nás kontaktovat.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful