Vznik ČSL

Vznik ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA

homepg_img

Historie projektu

Dne 10. 9. 2014 v 10 hodin 9 minut, se narodil hrdý Československý lev

Skupina zkušených a nápaditých nadšenců z České republiky v oblasti organizace a řízení sportovně společenských aktivit se spojila se silným a profesionálně vyzrálým partnerem. Československý lev, který byl zaregistrován Ministerstvem vnitra Slovenské republiky pod číslem spisu VVS/1 – 900/90 – 44387.

Nápad, invence a síla námětu daly možnost vzniknout mezinárodní společnosti, která si klade za cíl prezentovat všechny oblasti společenského, sportovního a kulturního života „bez pomlčky, bez hranic a politických ambicí“.

Československý lev je otevřenou, samostatnou, nezávislou a nepolitickou společenskou organizací vyvíjející svou činnost na demokratických principech.

Už nyní chceme veřejnosti připomínat skutečnost, kdy 28. října roku 1918 byla na Václavském náměstí v Praze oficiálně vyhlášena samostatnost Československa, a pro národy bývalého Rakousko-Uherska se tak začaly psát nové dějiny.

Za čtyři roky si připomene již sté výročí založení samostatné Československé republiky. Rok 2018 se stává vrcholem naší činnosti a ve spolupráci s médii a partnery chceme již nyní připravovat atraktivní oslavy kulatého výročí.

Retro „náhled“ při jednotné a koordinované prezentaci kulturních, společenských a sportovních „topek“ z oblasti sportu a showbyznysu dává možnost šířit tradice a blízkost obou zemí v přímém a osobním kontaktu s lidmi.

Sportovními, společenskými a kulturními aktivitami chceme znovu propojit národy, které rozhodnutí politických představitelů s vyloučením veřejného hlasu lidu nikdy v srdcích a mysli nerozdělilo.

Přátelství, láska, společné rodinné a podnikatelské vazby znovu spojují všechny lidi dobré vůle a mysli. Touha po společných setkáních sílí.

Motto Československého lva – mladého dějinami, ale o to silnějšího a dravějšího zkušenostmi, profesionalitou a přátelstvím v jednoduchosti vystihuje všechny ambice:

To, co v minulosti politici rozdělili, my v současnosti přes show a sport spojujeme!

Československá národní hymna

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful